Lokata Facto na 3 m-ce

AKTYWNA
OPROCENTOWANIE
(w skali roku)
6.0 %
OKRES OSZCZĘDZANIA

przez 3 mies.

MINIMALNA KWOTA
5000 zł
MAKSYMALNA KWOTA
kwota bez ograniczeń
sprawdź ile zyskasz
Bez konta osobistego - Bez wymogu dla nowych środków

Podane oprocentowanie w skali roku, obliczenie dla wskazanego powyżej okresu oszczędzania, przy założeniu kapitalizacji odsetek na koniec okresu, przy założeniu, że miesiąc ma 30 dni a rok 365 dni

Wpisz kwotę, którą zamierzasz wpłacić (w złotych)
 zł
Odsetki ok.
0.00
 zł
Po podatku zysk ok.
0.00
 zł

DODATKOWE WARUNKI
Do kiedy można przystąpić do promocji:
dostępna do odwołania
DODATKOWE WYMOGI:
Łączna kwota wszystkich lokat nie może przekroczyć 400000 zł, możliwość założenia lokaty tylko z kanału elektronicznego Systemu Bankowości Elektronicznej
KONTO OSOBISTE W BFF Bank
Aktualnie brak ofert kont spełniających kryteria
PROMOCJE KONTA OSOBISTEGO
Aktualnie brak promocji tego konta osobistego
inne propozycje dla oszczędzających W BFF Bank
Lokata terminowa
BFF Bank
5.25%
PRZEZ 12MIES.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Lokata terminowa
BFF Bank
6.0%
PRZEZ 6MIES.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Lokata terminowa
BFF Bank
5.25%
PRZEZ 1MIES.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
GWARANCJA DEPOZYTÓW
Depozyty zgromadzone na lokatach Facto w BFF Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce są gwarantowane przez Fondo Interbancario di Tutela dei Depositi - włoski odpowiednik Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Środki pieniężne deponowane przez Klientów są zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami włoskiego prawa. Fundusz zapewnia każdemu klientowi pokrycie środków w wysokości do 100 000 euro w odniesieniu do każdego deponenta, w ciągu: 15 dni roboczych od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2020 r. 10 dni roboczych od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2023 r. 7 dni roboczych od 1 stycznia 2024 r.
Niniejszy artykuł zawiera odnośnik (-i) do stron instytucji finansowych i jeżeli użytkownik przejdzie na jedną z nich, złoży wniosek i podpisze umowę, autor bloga Bankowe ABC może uzyskać wynagrodzenie.
Warunki nie będą gorsze (a często lepsze) niż te, które użytkownik uzyskałby bezpośrednio. Dzięki temu wynagrodzeniu będzie możliwe pokrycie kosztów utrzymania działalności bloga.
Podziel się swoją opinią: