Strona główna Promocje bankowe Najlepsze lokaty Konta osobiste Konta firmowe Karty kredytowe

Doceniamy naszych Klientów BNP Paribas

Zyskaj nawet 150 zł w e-kodach do Biedronki

RODZAJ OKAZJI

nagroda za transakcje kartą

DOTYCZY

dla nowych klientów - dla dotychczasowych klientów
OBOWIĄZUJE DO
15 stycznia 2023 r.

DOSTĘPNE DLA KLIENTÓW BANKÓW

BNP Paribas

DOSTĘPNE Z KONTEM LUB KARTĄ

Konto Otwarte na Ciebie

OPIS OKAZJI

BNP Paribas dosyć rzadko proponuje promocje z nagrodami dla dotychczasowych klientów. Tym razem pojawiła się (głęboko ukryta) promocja (sprzedaż premiowa) „Doceniamy naszych Klientów”, w której za aktywne korzystanie z konta i karty można zyskać 3 e-kody 50 zł do Biedronki.

Szczegóły:

 • zarejestruj się na stronie promocji do 31 stycznia 2023 r. lub do wyczerpania puli promocji (2000 zgłoszeń)

UWAGA!!! Jednocześnie prowadzona jest równoległa promocja z e-kodami na Allegro.

 • do 31 stycznia 2022 r. wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą (jeśli wykonasz w grudniu, nagrodę e-kod 50 zł otrzymasz do 15 stycznia 2023 r., inaczej miesiąc później);
 • w kolejnym miesiącu (jeśli poprzednia transakcja wykonana w grudniu, to zadania wykonaj w styczniu, jeśli w styczniu to wykonaj w lutym):
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto min. 1200 zł;
  • zaloguj się min. 1 raz do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji GOmobile);
  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą.
 • w następnym miesiącu (jeśli poprzednie zadania wykonane w styczniu, to kolejne zadania wykonaj w lutym, jeśli w lutym to wykonaj w marcu):
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto min. 1200 zł;
  • zaloguj się min. 1 raz do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji GOmobile);
  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą.

Nagrody e-kody 50 zł do Biedronki otrzymasz do 15-ego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków jako wiadomość SMS na numer telefonu podany przy rejestracji do promocji.

Jeszcze w dniu 30.12.2022 r. rejestrując się należało podać NUMER KLIENTA składający się z sześciu znaków (cyfr i liter), który nie jest widoczny na umowie ramowej o konto, ewentualnie na wyciągach. Można go jednak uzyskać w kilka chwil, dzwoniąc na infolinię banku. Ja znalazłem go na wypowiedzeniu mojej poprzedniej umowy.

 

Reklama

OKAZJA NIE ŁĄCZY SIĘ

W spełnianiu warunku nie będą uwzględniane transakcje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz w punktach posiadających następujące kody MCC:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (kod kraju inny niż Polska),
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

Z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie będące posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas, karty płatniczej (także mobilnej) do konta osobistego, dostępu do bankowości elektronicznej (zarówno GOonline i GOmobile).

Sprzedaż premiowa nie łączy się z innymi promocjami lub sprzedażą premiową (np. dotyczącą kodów na Allegro) organizowaną przez BNP, do której klient przystąpi w tym samym czasie obowiązywania tejże sprzedaży premiowej. Jeżeli w tym samym czasie, przystąpi jednak do innej promocji to o pierwszeństwie decyduje data i chwila przystąpienia.

Skorzystania z tej sprzedaży premiowej nie zabrania jednoczesne uczestnictwo w promocji dotyczącej zakładania konta (organizowanej przez firmę Hagen).

Do Sprzedaży premiowej nie może przystąpić Klient, który jest pracownikiem Banku BNP Paribas SA, lub jest Klientem z segmentu Wealth Management, lub posiada plan taryfowy Konto Samodzielniaka.

WAŻNE DOKUMENTY

Nie masz konta lub karty w tym banku?
Sprawdź ile i jak można zyskać w promocjach

500 zł Wynagradzaj się w promocji BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie
ważna do 15 października 2023 r.