Strona główna Promocje bankowe Najlepsze lokaty Konta osobiste Konta firmowe Karty kredytowe

„Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę”

6800 punktów w programie (do wymiany na nagrody o wartości ok. 100 zł)

RODZAJ OKAZJI

punkty Mastercard Bezcenne Chwile

DOTYCZY

dla nowych klientów - dla zaproszonych klientów - dla dotychczasowych klientów
OBOWIĄZUJE DO
31 stycznia 2022 r.

ORGANIZATOR

Mastercard Bezcenne Chwile

DOSTĘPNE DLA KLIENTÓW BANKÓW

Citi Handlowy

DOSTĘPNE Z KONTEM LUB KARTĄ

CitiKonto - Konto Citigold
Citi Simplicity

OPIS OKAZJI

W ramach akcji dla posiadaczy kart Citi Handlowy zarejestrowanych w Programie Bezcenne Chwile możliwość udziału w promocji dotyczącej dodatkowych punktów za transakcje w wybranych sklepach.

Za wykonanie transakcji na min. 200 zł, otrzymasz 6800 punktów, które możesz wymienić na nagrody o wartości nawet 100 złotych.

  • do 31.01.2022 r. (pula 2300 uczestników) wykonaj kartą zarejestrowaną w programie transakcje na łączną kwotę 200 zł w poniższych sklepach stacjonarnym lub internetowym:
  • zakupy w poszczególnych sklepach sumują się.

Przyznane punkty powitalne ważne są przez 2 miesiące od dnia zasilenia konta programu. Nagroda pojawi się na koncie programu po zalogowaniu do 31 dni od spełnienia warunków.

Reklama

OKAZJA NIE ŁĄCZY SIĘ

UWAGA!!! Nie są brane pod uwagę transakcje w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); zakup / obciążenie karty oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie mieszczą się w ramach powyższych wyłączeń.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

osoba, która posiada aktywną i ważną kartę debetową lub kredytową Mastercard wydaną przez Citi Handlowy i zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile (nie dotyczy karty BP-Motokarta),

PRZECZYTAJ NA TEN TEMAT

WAŻNE DOKUMENTY

Nie masz konta lub karty w tym banku?
Sprawdź ile i jak można zyskać w promocjach