Strona główna Promocje bankowe Najlepsze lokaty Konta osobiste Konta firmowe Karty kredytowe Okazje dla klientów

Kredyt gotówkowy Getin Bank

Pokaż

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI

RRSO
Oprocentowanie nominalne
Prowizja / opłata za udzielenie
8.30%
7.99%
0%
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,30%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 41 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 742,55 zł, oprocentowanie zmienne 7,99%, całkowity koszt kredytu 13 042,55 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 13042,55 zł), 85 miesięcznych rat równych w wysokości po 644,03 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.12.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.
Oprocentowanie nominalne
zmienna stopa oprocentowania
Prowizja / opłata za udzielenie

Dla osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. oraz mają wyrażone lub wyrażą dla banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).

Ubezpieczenie kredytu
niewymagane
Wymagania banku
Dokument potwierdzający uzyskiwanie dochodu, Wyrażone zgody marketingowe
Minimalna kwota
Maksymalna kwota
500 zł
120000 zł
Minimalny okres umowy
Maksymalny okres umowy
3 m-cy
120 m-cy
Minimalny wiek kredytobiorcy
Maksymalny wiek kredytobiorcy
Brak danych
Brak danych
Zawarcie umowy
Oddział banku
Dodatkowe informacje

Kredyt gotówkowy Getin Bank – oferta skierowana do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. oraz mają wyrażone lub wyrażą dla banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).
Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Banku i na getinbank.pl. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.

Oferta skierowana do osób, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. (zwany dalej „Bank”) oraz mają wyrażone lub wyrażą dla Banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon). Dla dochodu z tytułu umowy o pracę, dzieło, zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu możesz wnioskować o kredyt w wysokości do 200 tys. zł. W przypadku pozostałych dochodów do kwoty 50 tys. zł. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Banku i na getinbank.pl. Udzielenie, wysokość kredytu i okres kredytowania uzależnione są od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej .

AKTUALNE PROMOCJE Getin Bank

Aktualnie brak promocji banku

POŁĄCZ Z INNYMI OFERTAMI OD Getin Bank

WARTO PRZECZYTAĆ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Przedstawione powyżej dane mają charakter informacyjny. W związku z tym, że podane warunki kredytu mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

Szczegółowe warunki kredytu, m.in. oprocentowanie, opłaty i prowizje ustala bank i mogą zależeć od indywidualnej oceny danego kredytobiorcy. Przyznanie kredytu i jego wysokość uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej.

Szczegółowe informacje uzyskasz na stronie banku, w trakcie rozmowy z konsultantem lub w oddziale.