Strona główna Promocje bankowe Najlepsze lokaty Konta osobiste Konta firmowe Karty kredytowe

Program przywilejów PKO BP 2023

Program przywilejów PKO BP to przygotowana przez bank oferta zniżek, rabatów na zakupy i usługi przy dokonywaniu płatności prestiżowymi kartami PKO BP.

Oferta skierowana jest od zamożniejszych klientów korzystających bankowości osobistej AURUM i PLATINIUM oraz kart VISA Gold, Platinum i Infinite.

Organizator
Rodzaj rabatów i korzyści
Liczba punktów oferujących rabaty
Wysokość rabatu
Kto może skorzystać?
Wymagana wcześniejsza rejestracja
Dostępność
Dostępne branże
Wykluczenia
Aplikacja mobilna
 
Program Przywilejów PKO BP
Organizator
Bank PKO BP
Rodzaj rabatów i korzyści
rabaty (zniżka procentowa)
Liczba punktów oferujących rabaty
ok. 50 punktów
Wysokość rabatu
od 3% do 35% (średnio 10%)
Kto może skorzystać?
Posiadacz jednej z prestiżowych kart: PKO Visa Infinite, PKO MasterCard Platinum, złota karta kredytowa PKO Visa Gold, złota karta kredytowa PKO MasterCard Gold, karta typu charge PKO Visa Gold, karta debetowa PKO Ekspres dla Klientów Programu AURUM, karta debetowa PKO Ekspres dla Klientów Programu PLATINIUM oraz PKO Diners Club
Wymagana wcześniejsza rejestracja
Nie
Dostępność
przede wszystkim w punktach stacjonarnych ale także w internetowych
Dostępne branże
Dom i wnętrze, Moda i styl, Sport i hobby, Motoryzacja i usługi, Wypoczynek i rozrywka, Zdrowie i uroda
Wykluczenia
Rabat na ogół nie łączy się z innymi promocjami, voucherami/akcjami rabatowymi
Aplikacja mobilna

Jakie zniżki oferuje program przywilejów PKO BP?

Bank PKO BP przedstawia swój program przywilejów, czyli zniżek, zwracając szczególną uwagę na oferty SPA, hoteli i salonów urody. Wśród miejsc dostępnych w programie rzeczywiście znaleźć można przede wszystkim hotele oraz ośrodki SPA a nawet ośrodek jeździecki, zlokalizowane w całej Polsce. Pozostałe miejsca najczęściej są zlokalizowane w Warszawie lub okolicach.

Liczba dostępnych kategorii jest jednak znacznie większa i obejmuje: Dom i wnętrze, Moda i styl, Sport i hobby, Motoryzacja i usługi, Wypoczynek i rozrywka, Zdrowie i uroda.

Reklama

Sprawdzając punkty, w których bank udostępnia zniżki, można stwierdzić, że propozycje rzeczywiście zadowolą osoby oczekujące innych ofert niż w popularnych programach lojalnościowych i rabatowych.

Zalety i wady Programu Przywilejów PKO BP

Program Przywilejów Banku PKO BP zdecydowanie różni się od innych programów lojalnościowych i rabatowych. Bank postanowił dodatkowe zachęty dla klientów kierować wyłącznie do tych, którzy korzystają z bankowości osobistej oraz bardziej prestiżowych kart, co jest zarówno jego zaletą, jak i wadą.

Zalety Program Przywilejów PKO BPWady Program Przywilejów PKO BP
Oferty w większości bardziej prestiżowe niż w innych programach lojalnościowych i rabatowychNiewielka liczba dostępnych miejsc z rabatami
Program tylko dla posiadaczy prestiżowych kart banku
Przeważają miejsca w Warszawie i okolicach

Czy warto korzystać z Programu Przywilejów PKO BP? Na ogół osoby korzystające z usług banków często nie są świadome korzyści z tego typu programów rabatowych. W wielu podobnych miejscach zniżki dla prestiżowych kart klientów są przyznawane bez względu na bank, w którym posiadają taką kartę. Jednak będąc klientem PKO BP warto, od czasu do czasu, spojrzeć na oferty Programu Przywilejów, szczególnie dotyczy to korzystających z usług SPA lub hoteli.

Nie jesteś klientem PKO BP? Sprawdź oferty promocyjne za założenie konta lub wyrobienie karty kredytowej:

Aktualnie brak dostępnych promocji
Niniejszy artykuł zawiera odnośnik (-i) do stron instytucji finansowych i jeżeli użytkownik przejdzie na jedną z nich, złoży wniosek i podpisze umowę, autor bloga Bankowe ABC może uzyskać wynagrodzenie.
Warunki nie będą gorsze (a często lepsze) niż te, które użytkownik uzyskałby bezpośrednio. Dzięki temu wynagrodzeniu będzie możliwe pokrycie kosztów utrzymania działalności bloga.
Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.