Strona główna Promocje bankowe Najlepsze lokaty Konta osobiste Konta firmowe Karty kredytowe

Bankuj z rabatami Santander Bank Polska 2023

Santander Bank Polska, podobnie jak inne banki, udostępnia zniżki i kody rabatowe dla swoich klientów. Dostępne są w ramach serwisu Bankuj z rabatami, przygotowanego przez zewnętrzną firmę Loyalty Tool sp. z o.o. Dla przeciętnego klienta strona serwisu wygląda jak kolejna podstrona banku. Zgodnie z regulaminem, właścicielem i organizatorem jest jednak zewnętrzna firma, ale strona ewidentnie korzysta z wizerunku banku (logo, kolory, krój czcionek). Serwis Bankuj z rabatami zbiera i publikuje informacje o kuponach rabatowych i promocjach oferowanych przez firmy współpracujące bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów.

W poniższej tabeli znajdują się najważniejsze informacje dotyczące serwisu Bankuj z rabatami.

Program Bankuj z rabatami Santander Bank Polska
OrganizatorLoyalty Tool Sp. z o.o. we współpracy z Santander Bank Polska
Rodzaj rabatów i korzyściZniżki procentowe lub kwotowe, dostępne w postaci kodów rabatowych lub po kliknięciu w link na stronie serwisu i przejściu bezpośrednio na stronę oferty (część ofert jest ogólnie dostępna, również dla klientów innych banków)
Liczba punktów oferujących rabatyok. 50 partnerów (oferty ograniczone czasowo, ich liczba może się zmieniać)
Wysokość rabatunawet do 80% lub 100 zł (najczęściej od 10 do 20%)
Kto może skorzystać?W przypadku kodów rabatowych (jeśli nie wskazano w szczegółach oferty) teoretycznie każda osoba. W niektórych przypadkach oferta może być ograniczona do posiadaczy określonych kart wydanych przez Santander Bank Polska
Wymagana wcześniejsza rejestracjaNie
DostępnośćPraktycznie tylko w punktach internetowych (okresowo może być dostępna oferta w sklepie stacjonarnym)
Dostępne branżeSprzęt elektroniczny i AGD, Motoryzacja, Usługi, Gastronomia i hotele, Sport i turystyka, Dom i ogród, Biżuteria, Kultura i edukacja, Zdrowie i uroda, Odzież i obuwie
WykluczeniaRabat na ogół nie łączy się z innymi promocjami, voucherami/akcjami rabatowymi, w sklepie internetowym posiadając kilka kodów z różnych źródeł możesz skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego
Aplikacja mobilnaNie
Link do strony programu
Regulamin programu

Sprawdź ofertę kont i kart Santander Bank Polska

Jak korzystać z programu Bankuj z rabatami?

W odróżnieniu od wielu innych programów rabatowych banków, w przypadku Bankuj z rabatami, oferty partnerów są ograniczone czasowo i zmieniają się cyklicznie. Warto zaglądać na stronę, gdyż okazjonalnie pojawiają się atrakcyjne oferty specjalne.

Reklama

Jeśli chcesz skorzystać z oferty danego partnera dostępnej na stronie, przejdź do szczegółów i sprawdź do kiedy jest ważna (po prawej stronie znajduje się zegar odmierzający czas do zakończenia promocji).

Kliknij „Skorzystaj z oferty”. Pojawi się kod rabatowy, który musisz wpisać w trakcie zakupów w sklepie internetowym. Niektóre oferty nie posiadają kodu rabatowego a skorzystanie ze zniżki możliwe jest wyłącznie przechodząc na stronę oferty po kliknięciu w specjalny link.

W sklepie stacjonarnym musisz poinformować sprzedawcę o tym, że chcesz skorzystać z rabatu i podać kod.

Wyszukiwanie ofert w serwisie Bankuj z rabatami

Strona serwisu Bankuj z rabatami jest prosta i czytelna. Oferty można wyszukiwać według branży partnera programu. Dodatkowo są dostępne mniej przydatne opcje wyszukiwania: kupon rabatowy czy zniżka na stronie, zniżka procentowo, w złotych lub punkty. Po wejściu w szczegóły oferty znajdziemy szczegółowe informacje, m.in. o jej zakresie i ograniczeniach oraz jak z niej skorzystać. Na dole dostępny powinien być również regulamin.

Zalety i wady programu Bankuj z rabatami

Bankuj z rabatami Santander Bank Polska 2023 1

źródło: strona internetowa Bankujzrabatami.pl

Bankuj z rabatami to program, który bazuje na zewnętrznym dostawcy, specjalizującym się w przygotowywaniu tego typu programów, a bank jedynie udostępnił swoje logo i markę. Nie jest wykluczone, że w przyszłości Santander Bank Polska zrezygnuje z programu, a ten być może nadal będzie istniał pod tą samą nazwą, ale już z innym wyglądem.

Reklama

Zaletą programu jest dosyć duża liczba partnerów z wielu branż oraz częste pojawianie się nowych ofert, czasami z atrakcyjnych sklepów. W innych programach zniżki i rabaty są na ogół stałe i ich katalog jest zamknięty do czasu przystąpienia nowego partnera.

Zalety programuWady programu
Pojawiają się rabaty w znanych markach i sieciach handlowychRabaty często nie są lepsze od dostępnych w innych miejscach w internecie
Oferty nie są stałe i cyklicznie zmieniają sięBrak możliwości łączenia z innymi rabatami i zniżkami

Czy warto korzystać z programu Bankuj z rabatami? Program jest jedynie skromnym dodatkiem do ofert promocyjnych Santander Bank Polska. Oferty nie są na tyle atrakcyjne, ze względu na to, że wiele z nich jest tylko kopiowana z innych serwisów rabatowych a niewiele jest dedykowanych wyłącznie klientom Santander Bank Polska.

Nie jesteś klientem Santander Bank Polska? Sprawdź oferty promocyjne za założenie konta lub wyrobienie karty kredytowej:

Do 480 zł Moc nagród z nowym Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Promocja konta osobistego
Santander Bank Polska
Do 480 zł Moc nagród z nowym Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Promocja do 31 maja 2023 r.
1 dzień do zakończenia promocji
Niniejszy artykuł zawiera odnośnik (-i) do stron instytucji finansowych i jeżeli użytkownik przejdzie na jedną z nich, złoży wniosek i podpisze umowę, autor bloga Bankowe ABC może uzyskać wynagrodzenie.
Warunki nie będą gorsze (a często lepsze) niż te, które użytkownik uzyskałby bezpośrednio. Dzięki temu wynagrodzeniu będzie możliwe pokrycie kosztów utrzymania działalności bloga.
Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.

OFERTY BANKÓW
OSZCZĘDNOŚCI
PROMOCJE BANKOWE
KONTA OSOBISTE
KARTY KREDYTOWE
KONTA FIRMOWE
KREDYTY GOTÓWKOWE
OKAZJE DLA KLIENTÓW BANKÓW
PROGRAMY RABATOWE I LOJALNOŚCIOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.