Program mOkazje w mBanku 2023

mBank prowadzi od 2013 roku bardzo ciekawy program rabatowo-lojalnościowy dla swoich klientów.

Program mOkazje w mBanku to przede wszystkim częściowy zwrot za transakcje zakupu towarów i usług u wybranych partnerów (tzw. moneyback nazywany cashbackiem). W ramach przygotowywanych korzyści dla klientów dostępne są również kody rabatowe oraz promocje produktów własnych mBanku, w tym za wykonanie określonych czynności (np. przelewów, transakcji telefonem itp.). Promocje są aktywne tylko przez określony czas i są udostępniane indywidualnie klientom, profilowane pod konkretnego klienta przez bank, a to oznacza, że każdy klient może mieć dostępne inne promocje w tym samym czasie.

Szczegóły programu mOkazje znajdują się w poniższej tabeli.

Program mOkazje w mBanku
OrganizatormBank
Rodzaj rabatów i korzyściZwrot części wydatków za zakupy (moneyback), kody rabatowe, rabaty dostępne po przejściu na stronę partnera przez specjalny link, zniżki na produkty własne banku lub zwrot za wykonanie określonych czynności (np. przelewów, transakcji telefonem itp.), nagroda za spełnienie warunków okazji
Liczba punktów oferujących rabatyPromocje są ograniczone czasowo a ich dostępność może być ograniczona do wybranych klientów, liczba partnerów oferujących zwroty lub rabaty w danym momencie może się różnić
Wysokość rabatuUstalana indywidualnie dla każdego klienta, wysokość zwrotu lub rabatu może się różnić (na ogół do 10%), warunkiem może być wykonanie transakcji na określoną kwotę minimalną
Kto może skorzystać?Posiadacz konta osobistego i/lub kredytowej wydanej przez mBank, z dostępem do bankowości elektronicznej
Wymagana wcześniejsza rejestracjaTak, przystąpienie do programu po zalogowaniu w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
DostępnośćW punktach stacjonarnych i internetowych, wymagana wcześniejsza aktywacja okazji w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
Dostępne branżem.in.: Podróże, Moda, Uroda i zdrowie, Supermarkety, Dom i Ogród, Wynajem samochodów, Stacje paliw
WykluczeniaZwrot za zakupy można w niektórych przypadkach łączyć z innymi promocjami, voucherami/akcjami rabatowymi, w sklepie internetowym posiadając kilka kodów rabatowych z różnych źródeł możesz skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego
Aplikacja mobilnaTak, aplikacja mobilna banku
Link do strony programu
Regulamin programu

Sprawdź ofertę kont i kart mBanku

Reklama

mOkazje jak aktywować?

Do skorzystania z oferty konieczne jest przystąpienie do programu mOkazje. Opcja przystąpienia do programu dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy konta lub karty kredytowej, którzy mają aktywowaną bankowość internetową lub aplikację mobilną.

Aby aktywować mOkazje:

  • w aplikacji mobilnej przejdź do opcji Ustawienia >> Przystąp do mOkazji
  • w bankowości internetowej przejdź do opcji Finanse >> Usługi >> mOkazje

Musisz zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przekazywanie danych partnerom mBanku w celu rozliczenia transakcji oraz potwierdzenia przez partnerów dokonania zakupu. Czy mOkazje są płatne? Nie, przystąpienie i korzystanie z programu jest bezpłatne.

Po zaakceptowaniu wszystkich zgód otrzymujesz dostęp do indywidualnie przygotowanych ofert promocyjnych, które pojawią się następnego dnia roboczego.

Jak skorzystać z mOkazji?

Jeśli chcesz skorzystać z mOkazji musisz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku. 

W ramach dostępnych ofert znajdziesz informacje dotyczące:

Reklama
  • wysokości przyznawanego zwrotu lub rabatu;
  • czy jest to zwrot za zakupy, rabat za zakupy lub zawarcie umowy;
  • kiedy kończy się promocja (termin lub ograniczenie limitem);
  • czy można z niej korzystać wielokrotnie, czy jednorazowo;
  • jaka jest minimalna lub maksymalna kwota zakupów/zwrotu;
  • czy jest przyznawany automatycznie czy należy się zgłosić, by go uzyskać;
  • czy jest dostępny w sklepie stacjonarnym lub wyłącznie online, przez dedykowany link do strony partnera;
  • w jaki sposób może być dokonana płatność za zakup (przelew, karta, BLIK).

Zapoznaj się z warunkami promocji i kliknij “wybierz”. Dopiero po kliknięciu “wybierz” konkretna promocja będzie aktywna. Sprawdzenie dokładnie warunków promocji oraz kliknięcie i zaznaczenie wybranej oferty, jest dosyć istotne, ponieważ często niewykonanie chociaż jednej z wymaganych czynności skutkuje brakiem przyznanego zwrotu za zakupy.

Pamiętaj, że z okazji mogą korzystać wyłącznie osoby, które przystąpiły do programu.

mokazje jak to działa
Program mOkazje w mBanku 2023 7

źródło: strona internetowa mBanku

Kiedy otrzymam zwrot z mOkazji?

W przypadku zwrotu części kwoty wydanej na zakupy w ramach dostępnej mOkazji, zwrot wpłynie na konto w ciągu 75 dni od dokonania transakcji, na rachunek, z którego została dokonana transakcja płatnicza. Jeśli do tego czasu zamkniesz rachunek, mBank wypłaci należny zwrot na inny Twój rachunek w mBanku lub rachunek w innym banku wskazany przy zamykaniu konta. Kwota przekazanego zwrotu podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Tak długi okres oczekiwania na zwrot wynika z konieczności rozliczenia przez sklep transakcji oraz zakończenie okresu przysługującego na zwrot towaru lub reklamacje.

Zalety i wady programu mOkazje

Program mOkazje jest jednym z niewielu programów rabatowych oferujących zwroty części wydatków za zakupy. Co wyróżnia ten program rabatowy, to że w jego ramach można skorzystać również z ofert specjalnych produktów oferowanych przez mBank.

Reklama
Zalety programuWady programu
Zwrot części wydatków za zakupy (moneyback)Długi czas (do 75 dni) oczekiwania na przyznanie zwrotu
Zwroty i rabaty w znanych markach i sieciach handlowychWymagane posiadanie konta w mBanku lub karty kredytowej wraz z dostępem do bankowości elektronicznej
Oferty specjalne produktów własnych mBankuBrak możliwości łączenia z innymi rabatami i zniżkami

Czy warto korzystać z programu mOkazje? Przystąpienie do programu jest dobrowolne ale wymaga zarejestrowania. Jeśli korzystasz z konta osobistego w mBanku i chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści z zakupów w wybranych sklepach lub wykonując określone zadania przez bank, za które otrzymuje się nagrodę, to warto rozważyć możliwość przystąpienia do programu. Analizując programy rabatowe i lojalnościowe innych banków, mBank proponuje bardziej urozmaicone korzyści.

Nie jesteś klientem mBanku? Sprawdź oferty promocyjne za założenie konta lub wyrobienie karty kredytowej:

Do 650 zł Zyskaj premie z eKontem osobistym mBank
Promocja konta osobistego
mBank
Do 650 zł Zyskaj premie z eKontem osobistym mBank
Promocja do 31 stycznia 2024 r.
2 miesiące do zakończenia promocji
ZŁÓŻ WNIOSEK
W PROMOCJI
Do 450 zł w promocji premia z mKontem Intensive mBank
Promocja konta osobistego
mBank
Do 450 zł w promocji premia z mKontem Intensive mBank
Promocja do 13 grudnia 2023 r.
5 dni do zakończenia promocji
ZŁÓŻ WNIOSEK
W PROMOCJI
Bo mogę więcej – do 350 zł w promocji eKonta możliwości – mBank
Promocja konta osobistego
mBank
Bo mogę więcej – do 350 zł w promocji eKonta możliwości – mBank
Promocja do 7 lutego 2024 r.
2 miesiące do zakończenia promocji
ZŁÓŻ WNIOSEK
W PROMOCJI
Do 460 zł Zyskaj premie z eKontem osobistym mBank
Promocja konta osobistego
mBank
Do 460 zł Zyskaj premie z eKontem osobistym mBank
Promocja do 7 lutego 2024 r.
2 miesiące do zakończenia promocji
ZŁÓŻ WNIOSEK
W PROMOCJI

Niniejszy artykuł zawiera odnośnik (-i) do stron instytucji finansowych i jeżeli użytkownik przejdzie na jedną z nich, złoży wniosek i podpisze umowę, autor bloga Bankowe ABC może uzyskać wynagrodzenie.
Warunki nie będą gorsze (a często lepsze) niż te, które użytkownik uzyskałby bezpośrednio. Dzięki temu wynagrodzeniu będzie możliwe pokrycie kosztów utrzymania działalności bloga.
Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.

OFERTY BANKÓW
OSZCZĘDNOŚCI
PROMOCJE
BANKOWE
KONTA
OSOBISTE
KARTY
KREDYTOWE
KONTA
FIRMOWE
KREDYTY
GOTÓWKOWE
OKAZJE DLA
KLIENTÓW BANKÓW
PROGRAMY RABATOWE
I LOJALNOŚCIOWE