Klub Korzyści Credit Agricole 2023

Jednym z banków, które przygotowały dla swoich klientów zniżki u partnerów jest Credit Agricole. W odróżnieniu od innych programów rabatowych i lojalnościowych prowadzonych przez banki, w Klubie Korzyści można wybierać z ogromnej liczby punktów, przede wszystkim lokalnych sklepów i punktów usługowych, w większości stacjonarnych. Do 19 maja 2022 roku Klub Korzyści działał pod nazwą Klub Rabatowy.

Nareszcie bank udostępnił swój program rabatowy w aplikacji mobilnej. Od maja 2022 roku wszystkie rabaty i zniżki dostępne są przez smartfona. Ważna informacja – należy zainstalować nową aplikację CA24 mobile – pełna korzyści. Oferty nie są dostępne w starej wersji aplikacji.

Klub Korzyści Credit Agricole 2023 1
źródło: strona internetowa Klub Korzyści

Z oferowanych zniżek mogą skorzystać posiadacze kart do kont osobistych i firmowych oraz kart kredytowych wydanych przez bank Credit Agricole. Lista kart znajduje się w tabeli poniżej.

Klub Korzyści Credit Agricole
OrganizatorCredit Agricole
Rodzaj rabatów i korzyścizniżki kwotowe lub procentowe, kody rabatowe
Liczba punktów oferujących rabatyprawie 10000 punktów, w tym przede wszystkim małe i lokalne sklepy
Wysokość rabatudo 50%, do 100 zł (najczęściej od 5 do 10%)
Kto może skorzystać?Posiadacz karty debetowej i/lub kredytowej wydanej przez Credit Agricole:
Mastercard Debit Platinum i Standard, kredytowe Gold, Silver, RTVEuroAGD oraz wycofanych ze sprzedaży: Media Markt, Business
VISA Debit, 1 Konto, kredytowe Silver, Gold, Standard, walutowe EUR, USD, Business, Dom
Wymagana wcześniejsza rejestracjaTak
Dostępnośćw punktach stacjonarnych i internetowych
Dostępne branżeDom i Ogród; Dzieci; Motoryzacja; Sprzęt elektroniczny i AGD; Ubezpieczenia; Usługi; Sklepy specjalistyczne; Zdrowie i Uroda; Gastronomia i Hotele; Biżuteria i dodatki; Odzież i obuwie; Sport, Turystyka i Rekreacja; Kultura i Edukacja; Artykuły spożywcze
WykluczeniaRabat na ogół nie łączy się z innymi promocjami, voucherami/akcjami rabatowymi, w sklepie internetowym posiadając kilka kodów z różnych źródeł możesz skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego
Aplikacja mobilnaTak, nowa aplikacja bankowości mobilnej banku: CA24 mobile – pełna korzyści
Link do strony programu
Regulamin programu

Sprawdź ofertę kont i kart Credit Agricole

Reklama

Wyszukiwanie partnerów programu Klub Korzyści Credit Agricole

Credit Agricole przygotował bardzo udaną i przejrzystą stronę internetową Klubu Korzyści. Na stronie, w bardzo łatwy sposób znajdziesz wybrany punkt sortując według 15 branż, sklepów stacjonarnych lub internetowych, popularności, odległości, wysokości rabatu lub daty dodania.

Po wybraniu interesującego sklepu można przejść bezpośrednio na jego stronę lub na mapie wyszukać najbliższy punkt stacjonarny wraz z adresem.

klub korzyści credit agricole
źródło: strona internetowa Klub Korzyści
klub korzyści credit agricole
źródło: strona internetowa Klub Korzyści

Jak skorzystać ze zniżki Klubu Korzyści Credit Agricole?

W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym musisz poinformować sprzedawcę, że chcesz skorzystać z rabatu. Przed dokonaniem płatności, koniecznie kartą Credit Agricole, należy okazać wydrukowany lub zapisany w telefonie kupon z kodem rabatowym.

W sklepie internetowym, przed dokonaniem płatności wpisujesz kod rabatowy podany przy opisie zniżki, przy składaniu zamówienia (najczęściej po dodaniu towarów i przejściu do “koszyka zakupów”) lub zgodnie ze wskazanymi instrukcjami.

Zalety i wady programu Klub Korzyści Credit Agricole

Podsumowując należy zwrócić uwagę na kilka istotnych zalet i wad tego programu. Credit Agricole co do zasady nie dzieli klientów na lepszych i gorszych, czyli umożliwia uzyskanie takich samych rabatów bez względu na posiadany rodzaj karty. Należy podkreślić duży wybór wśród punktów oferujących rabaty, w wielu branżach. Niestety rabaty nie są znaczące i często te wyższe są ograniczone do wybranych produktów lub usług z oferty danego sklepu.

Reklama
Zalety programuWady programu
Duży wybór lokalnych i mniejszych sprzedawców lub usługodawcówBrak rabatów w dużych sieciach sklepów
Większość ofert dostępna (w tej samej wysokości) dla wszystkich klientów, brak rozróżnienia na klientów posiadających karty zwykłe lub VIPNiskie rabaty
Przejrzysta strona internetowa i rozwinięta wyszukiwarka punktówBrak możliwości łączenia z innymi rabatami i zniżkami

Czy warto zarejestrować się i korzystać z Klubu Korzyści? Jeśli posiadasz kartę banku Credit Agricole to warto skorzystać z możliwości zaoszczędzenia kilku złotych, szczególnie, gdy bank nie oferuje innych możliwości, jak np. przystąpienie do Mastercard Bezcenne Chwile.

Złap prezent 200 zł na Allegro z kartą kredytową Silver Credit Agricole
Promocja karty kredytowej
Credit Agricole
Złap prezent 200 zł na Allegro z kartą kredytową Silver Credit Agricole
Promocja do 20 stycznia 2024 r.
1 miesiąc do zakończenia promocji
ZŁÓŻ WNIOSEK
W PROMOCJI
Przenieś konto i zyskaj do 400 zł z Kontem dla Ciebie – Credit Agricole
Promocja konta osobistego
Credit Agricole
Przenieś konto i zyskaj do 400 zł z Kontem dla Ciebie – Credit Agricole
Promocja do 31 grudnia 2023 r.
3 tygodnie do zakończenia promocji
ZŁÓŻ WNIOSEK
W PROMOCJI
Niniejszy artykuł zawiera odnośnik (-i) do stron instytucji finansowych i jeżeli użytkownik przejdzie na jedną z nich, złoży wniosek i podpisze umowę, autor bloga Bankowe ABC może uzyskać wynagrodzenie.
Warunki nie będą gorsze (a często lepsze) niż te, które użytkownik uzyskałby bezpośrednio. Dzięki temu wynagrodzeniu będzie możliwe pokrycie kosztów utrzymania działalności bloga.
Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.

OFERTY BANKÓW
OSZCZĘDNOŚCI
PROMOCJE
BANKOWE
KONTA
OSOBISTE
KARTY
KREDYTOWE
KONTA
FIRMOWE
KREDYTY
GOTÓWKOWE
OKAZJE DLA
KLIENTÓW BANKÓW
PROGRAMY RABATOWE
I LOJALNOŚCIOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.