Strona główna Promocje bankowe Najlepsze lokaty Konta osobiste Konta firmowe Karty kredytowe

Najpopularniejsze wpisy na blogu 2021

Czas na podsumowanie 2021 roku na blogu Bankowe ABC. Pojawiło się ponad 50 nowych artykułów, starsze artykuły zyskiwały na popularności. W każdym miesiącu pojawiały się kolejne rekordy oglądalności. Poniżej lista najpopularniejszych wpisów tego roku, na podstawie danych z Google Analytics.

Top 10 najpopularniejszych wpisów 2021 ​

10. W którym banku znajdę bezpłatne konto osobiste

Wiele banków podniosło w tym roku opłaty, stąd popularność wpisu pokazującego, gdzie można znaleźć jeszcze bezpłatne konto osobiste.

9. Beneficjent rzeczywisty

Zmiany w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy spowodowały małe zamieszanie i wiele pytań, w tym między innymi dotyczących beneficjentów rzeczywistych.

8. Alerty BIK, czy warto włączyć?

Rok temu pojawił się artykuł dotyczący alertów BIK. Wiele osób poszukiwało informacji, czy warto korzystać z tej usługi.

Reklama

7. BNP Paribas podnosi opłaty kont

Kolejny bank, który podniósł opłaty był BNP Paribas. W artykule można znaleźć przydatne informacje na ten temat.

6. Bank Pocztowy podnosi opłaty

Bankiem, który podniósł opłaty i prowizje w 2021 roku był Bank Pocztowy. Klienci banku poszukiwali informacji na temat wprowadzanych zmian.

5. Środki bezpieczeństwa finansowego

Cykl dotyczący przeciwdziałania praniu pieniędzy reprezentuje artykuł opisujący czym są i jak stosować środki bezpieczeństwa finansowego.

4. Maksymalne limity transakcji w bankowości internetowej i mobilnej

Wciąż popularnym artykułem, który pojawił się w sierpniu 2020 r., jest wpis dotyczący maksymalnych limitów transakcji w bankowości internetowej i mobilnej.

3. Jak założyć profil zaufany w banku?

Artykuł pojawił się w październiku 2021 roku a w ciągu miesiąca stał się jednym z najczęściej czytanych na blogu. Informacje dotyczące profilu zaufanego są nadal bardzo poszukiwane. Jak widać, coraz więcej osób chce korzystać z możliwości zdalnego załatwiania spraw urzędowych.

2. Nest Bank podnosi opłaty i prowizje

Kolejne miejsce zajmuje artykuł z 2020 roku dotyczący zmian w tabeli opłat i prowizji Nest Banku. Przy okazji, Nest Bank na przyszły rok przygotował zmianę loga i całej identyfikacji marki.

Reklama

1. Jak zrezygnować z konta osobistego lub karty kredytowej? Jak zamknąć konto?

Nie ma co ukrywać, ale temat zamykania kont w bankach był numerem 1 w tym roku. Na ten temat na blogu można znaleźć ogólny artykuł dotyczący ważnych informacji przydatnych przy zamykaniu konta oraz poszczególnych banków. Najpopularniejsze dotyczyły kont w PKO BP, Pekao SA, BNP Paribas.

Poniżej lista innych artykułów, które w 2021 roku zyskały znaczną popularność wśród czytelników bloga.

Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.

OFERTY BANKÓW
OSZCZĘDNOŚCI
PROMOCJE BANKOWE
KONTA OSOBISTE
KARTY KREDYTOWE
KONTA FIRMOWE
KREDYTY GOTÓWKOWE
OKAZJE DLA KLIENTÓW BANKÓW
PROGRAMY RABATOWE I LOJALNOŚCIOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.