Najpopularniejsze wpisy na blogu 2021

Czas na podsumowanie 2021 roku na blogu Bankowe ABC. Pojawiło się ponad 50 nowych artykułów, starsze artykuły zyskiwały na popularności. W każdym miesiącu pojawiały się kolejne rekordy oglądalności. Poniżej lista najpopularniejszych wpisów tego roku, na podstawie danych z Google Analytics.

Top 10 najpopularniejszych wpisów 2021 ​

10. W którym banku znajdę bezpłatne konto osobiste

Wiele banków podniosło w tym roku opłaty, stąd popularność wpisu pokazującego, gdzie można znaleźć jeszcze bezpłatne konto osobiste.

9. Beneficjent rzeczywisty

Zmiany w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy spowodowały małe zamieszanie i wiele pytań, w tym między innymi dotyczących beneficjentów rzeczywistych.

8. Alerty BIK, czy warto włączyć?

Rok temu pojawił się artykuł dotyczący alertów BIK. Wiele osób poszukiwało informacji, czy warto korzystać z tej usługi.

Reklama

7. BNP Paribas podnosi opłaty kont

Kolejny bank, który podniósł opłaty był BNP Paribas. W artykule można znaleźć przydatne informacje na ten temat.

6. Bank Pocztowy podnosi opłaty

Bankiem, który podniósł opłaty i prowizje w 2021 roku był Bank Pocztowy. Klienci banku poszukiwali informacji na temat wprowadzanych zmian.

5. Środki bezpieczeństwa finansowego

Cykl dotyczący przeciwdziałania praniu pieniędzy reprezentuje artykuł opisujący czym są i jak stosować środki bezpieczeństwa finansowego.

4. Maksymalne limity transakcji w bankowości internetowej i mobilnej

Wciąż popularnym artykułem, który pojawił się w sierpniu 2020 r., jest wpis dotyczący maksymalnych limitów transakcji w bankowości internetowej i mobilnej.

3. Jak założyć profil zaufany w banku?

Artykuł pojawił się w październiku 2021 roku a w ciągu miesiąca stał się jednym z najczęściej czytanych na blogu. Informacje dotyczące profilu zaufanego są nadal bardzo poszukiwane. Jak widać, coraz więcej osób chce korzystać z możliwości zdalnego załatwiania spraw urzędowych.

2. Nest Bank podnosi opłaty i prowizje

Kolejne miejsce zajmuje artykuł z 2020 roku dotyczący zmian w tabeli opłat i prowizji Nest Banku. Przy okazji, Nest Bank na przyszły rok przygotował zmianę loga i całej identyfikacji marki.

Reklama

1. Jak zrezygnować z konta osobistego lub karty kredytowej? Jak zamknąć konto?

Nie ma co ukrywać, ale temat zamykania kont w bankach był numerem 1 w tym roku. Na ten temat na blogu można znaleźć ogólny artykuł dotyczący ważnych informacji przydatnych przy zamykaniu konta oraz poszczególnych banków. Najpopularniejsze dotyczyły kont w PKO BP, Pekao SA, BNP Paribas.

Poniżej lista innych artykułów, które w 2021 roku zyskały znaczną popularność wśród czytelników bloga.

Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.

OFERTY BANKÓW
OSZCZĘDNOŚCI
PROMOCJE
BANKOWE
KONTA
OSOBISTE
KARTY
KREDYTOWE
KONTA
FIRMOWE
KREDYTY
GOTÓWKOWE